Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Ортодонтія


Ортодонтія. Встановлення брекетів.

Величезна кількість людей, які потребують проходження курсу лікування у ортодонту, але зовсім не замислюються про це. Але насправді ортодонтія є непростим і, поза сумнівом, важливим розділом стоматології. Вона займається проблемами виправлення прикусу та випрямлення зубів, а також запобігання розвитку цих порушень.
Рівні і красиві зуби, бездоганна усмішка – це вірні супутники успішної людини, що сприяє собі людей з першого погляду.


Але навіть якщо зовнішність означає для вас небагато, варто пам'ятати, що неправильний прикус – не лише косметичний недолік. Незвичайне розташування зубів призводить до їх стирання при жуванні, та й видалити наліт та залишки їжі, які накопичуються у щілинах між викривленими зубами, неможливо за допомогою звичайної зубної щітки. Тому потенційні пацієнти ортодонту набагато частіше страждають від карієсу, пульпіту та відкладень зубного каменю, ніж щасливі володарі прямих зубів.

Особливо сильно від порушень прикусу та невірного розташування зубів страждають підлітки. Діти часто бувають жорстокі у вигадуванні кличок для тих, хто якось відрізняється від більшості, та й протилежна стать у такому ніжному віці звертає увагу не на глибокий внутрішній світ, а на зовнішність. І невелика проблема, яку установка брекетів вирішить дуже швидко, може призвести до серйозної депресії та падіння самооцінки. Батькам потрібно особливо враховувати, що в юні роки лікування відбувається швидше, і з походом до ортодонту не варто затягувати.

Сучасні брекет-системи відрізняються від тих непривабливих залізних конструкцій, що використовувалися раніше. Зараз можна поставити і прозорі, невидимі брекети на зуби, і внутрішні брекети, які непомітні оточуючим. На такі брекети ціна буде дещо вищою, ніж на звичайні, у нас ви можете поставити внутрішні брекети у кредит, а значить, лікування не вдарить по вашому сімейному бюджету. Невидимі брекети добре підійдуть дорослим людям, які не хочуть, щоб на час лікування суттєво змінювався їх зовнішній вигляд, а внутрішні брекети будуть ідеальними для публічних персон, змушених бути постійно в центрі уваги.

Багато людей середнього віку вважають, що жодна стоматологія у Києві брекети дорослій людині поставити не візьметься. Зрозуміло, це негаразд. Для лікування ніколи не пізно виділити трохи часу, а виправлення прикусу допоможе позбавитися захворювань шлунково-кишкового тракту і підвищити самооцінку.

Якщо Вам не байдужа Ваша посмішка та ви готові на встановлення брекетів – записуйтесь на консультацію до клініки Slavadent. На консультації лікар проведе огляд, підбере для вас максимально ефективний і відповідний термін лікування. Якщо ціна на встановлення брекетів сучасного зразка вас не влаштує, лікар порадить вам поставити брекети, вартість яких буде нижчою – не керамічні чи сапфірові, а металеві. Іншим виходом їхньої ситуації може бути встановлення брекетів у кредит. Стоматолог покаже очікуваний результат на спеціальних гіпсових моделях та фотографіях, до якого призведе лікування у вибраний спосіб.

Наші стоматологи-ортодонти мають досвід роботи на всіх сучасних брекет-системах. Про всі тонкощі та відмінності у видах лікування Вам розповість фахівець.

 
До послуг наших пацієнтів:
  •         Багаторічний успішний досвід лікування дітей з використанням різноманітних знімних апаратів
  •         Багаторічний успішний досвід сплінт-терапії, лікування бруксизму та СНЩС
  •         сучасне обладнання: ортопантомограф із цефалостатом, необхідний кожному лікарю-ортодонту, але наявному в лічених лікувальних закладах Києва, електроміограф, артикулятори з можливістю гнатологічних досліджень.

 
Брекети – види, властивості.


Лінгвальні брекети

Лінгвальні брекети (від лат. Lingua - мова) - це брекети, які встановлюються на внутрішню поверхню зубів. Вони абсолютно непомітні, тому в розмовній мові часто називають «невидимі брекети». Внутрішні брекети встановлюються тим людям, які можуть або хочуть миритися з невеликими змінами своєї зовнішності при носінні звичайних брекет-систем. Серед шанувальників лінгвальних брекетів багато людей, які обіймають керівні посади, артистів, спеціалістів, які працюють із людьми. Дітям лінгвальні брекети ставити не рекомендується. Внутрішні брекети мають дві вади. По-перше, вони можуть спровокувати короткочасне погіршення дикції: язику необхідно звикнути до того, що на зубах тепер знаходиться брекет-система. По-друге, встановлення та обслуговування лінгвальних брекетів вимагають від стоматолога великих знань та умінь; лінгвальні брекети завжди робляться за індивідуальними мірками, тому вартість внутрішніх брекет-систем значно вища, ніж звичайних.
Керамічні брекети

Керамічні брекети – брекет-системи, що швидко набирають популярності. Оскільки більшість пацієнтів стоматолога-ортодонта однією з найважливіших умов лікування є непомітність брекетів, лікарі використовують нові, сучасні матеріали, що дозволяють сховати брекети від сторонніх. Так, керамічні брекети виготовляються із спеціального матеріалу, що пропускає світло, що забезпечує їх непомітність. Навколишні зможуть побачити брекети, тільки підійшовши до Вас впритул. Для того, щоб брекети залишалися непомітними, необхідно ретельно стежити за гігієною порожниною рота, регулярно видаляти зубний наліт. Стоматолог при установці брекетів покаже Вам, які щітки слід використовувати для очищення брекетів та розповість, як часто потрібно чистити зуби під час лікування.

Металеві брекети

Лікування за допомогою металевих брекетів не втрачає популярності у всьому світі. Найбільш виправдана установка металевих брекетів дітям – для них не такий важливий зовнішній вигляд, вони можуть легко звикнути до того, що їхня усмішка тепер буде прикрашена сріблястими або веселими різнокольоровими брекетами. Ціна металевих брекет-систем традиційно невисока: вони майже вдвічі дешевші за керамічні та сапфірові. Крім того, серед позитивних якостей брекетів, виготовлених з металу, багато лікарів виділяють зменшення термінів лікування порівняно з іншими видами брекет-систем.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.