Наша адреса
м. Київ,
бул. Миколи Руденка, 14-Ж,
офіс 242

Металлические брекеты

Металеві брекети у Києві


Металева брекет-система – найнадійніша конструкція з виправлення прикусу та зубних аномалій. Системи з металу відрізняються невисокою ціною і простотою установки, а ефективності перевершують будь-які інші аналоги.

Конструкція, встановлення та види брекет-систем

Металобрекет являє собою пристрій у вигляді замочків та ортодонтичної дуги, що з'єднує та утримує їх. Апарат встановлюється на зовнішню сторону коронок і закріплюється спеціальними кільцями (їх наносять на 6-ті, 7-ті або 8-і зуби). І кільця і ​​замочки приклеюються до емалі за допомогою стоматологічного цементу з додаванням фтору.

Принцип дії апарату полягає у створенні тиску на щелепу: зуби поступово змінюють положення на правильне, прикус виправляється.


Розрізняють 2 види брекет-системи з металу:
  •         вестибулярні – менш естетичні апарати, що кріпляться із зовнішнього боку коронок;
  •         лінгвальні - надягають на внутрішній бік щелепи, тому в порожнині рота їх зовсім не видно.

 
За способом кріплення різняться і скоби:
  •         лігатурні - в них система фіксується на спеціальних еластичних гумках - лігатурах, іноді замість них використовується міні-дротяна зі сталі, срібла або алюмінію;
  •         безлігатурні – у таких апаратах дуга кріпиться на мікрозамки чи кліпси.


Лігатурні системи відрізняються низькою ціною та комфортом у носінні. Однак еластичні кріплення мають властивість розтягуватися, тому їх необхідно міняти хоча б раз на 1-1,5 місяці.

Безлігатурні конструкції коштують дорожче, проте вони не вимагають зміни замочків. У разі встановлення цих систем потреба в частих візитах до ортодонту відсутня.

Переваги і недоліки

Головні переваги брекет-систем з металу – доступність та здатність витримувати серйозні навантаження. Як матеріал для виготовлення даних систем використовуються:
  •         нержавіюча сталь,
  •         сплав нікелю та титану,
  •         золото.


Такі високоміцні метали захищають апарати від поломок та дозволяють виправляти навіть серйозні аномалії щелепи.

Але це ще не всі плюси. Завдяки особливій конструкції металобрекетів тертя між елементами майже не виникає. За рахунок цього прикус коригується швидше, ніж при використанні інших видів скоб (наприклад, сапфірових). У середньому тривалість терапії становить 1-2 роки. Точний термін лікування призначає лікар-ортодонт.

Що стосується мінусів, у металевих моделей їх лише два.

    Порівняно з керамікою метал одразу впадає у вічі. Однак лінгвальні моделі, що кріпляться із внутрішньої сторони коронок, залишаються непомітними.
    Замочки цих конструкцій можуть викликати подразнення слизової рота та ясен.

Правила догляду

Частинки їжі можуть потрапляти в отвори між замками, дугою та зубами. Згодом це призводить до утворення нальоту, карієсу та пародонтиту, а тому після встановлення металобрекетів за ними необхідний ретельний догляд. Ось кілька важливих порад та рекомендацій.
  •         Дотримуйтесь гігієни порожнини рота, особливо після їди. Для чищення зубів та брекетів найкраще використовувати спеціальні щіточки та йоржики.
  •         Регулярно відвідувайте стоматолога і приходьте на професійне чищення зубів. Лікар розробить для вас індивідуальний графік відвідувань.
  •         Металоконструкції – міцні та надійні системи, проте після їх встановлення не варто зловживати клейкою та твердою їжею (сухариками, ірисками, козинаками та ін.).


Скільки коштує лікування?

Ціни на металеві брекети варіюються в досить широкому діапазоні в залежності від виробника виробу, складності дефектів та індивідуальних особливостей пацієнта. У будь-якому випадку вартість металевих брекетів істотно нижча за керамічні.

Курс лікування включає:
  •         первинну консультацію та діагностику;
  •         підготовку порожнини рота до встановлення брекет-систем (лікування карієсу, видалення нальоту та ін);
  •         зняття відбитка та виготовлення на його основі брекетів;
  •         встановлення системи;
  •         корекцію ортодонтичної дуги та замочків при їх деформації (у клініках Києва ця процедура оплачується окремо);
  •         зняття «дужок» після закінчення терапії (сюди входить шліфування коронок та процедура ремінералізації емалі).


Брекети з металу – найпростіший, найшвидший і недорогий спосіб виправлення прикусу. Щоб позбутися викривлених зубів, зателефонуйте нам і приходьте на консультацію. Ми підберемо оптимальний і ефективний спосіб лікування, і вже незабаром ваша усмішка стане бездоганною!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.