Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Сапфировые брекеты

Сапфірові брекети у Києві

Стоматологія Slavadent надає послуги виправлення прикусу за допомогою сапфірових брекет-систем. Ми гарантуємо ефективне вирівнювання зубного ряду за максимальної зручності конструкції.

Сапфірові брекети – один з найестетичніших способів виправлення прикусу. Вироби наносяться на зовнішню поверхню щелепи та зливаються з кольором зубів. Напівпрозорий матеріал помітний лише за найближчого розгляду. Не дивно, що такі конструкції користуються великою популярністю і поступаються місцем лише лінгвальним системам.

Види та особливості

Сапфірова брекет-система є пластинками зі штучного сапфіру, об'єднані металевою дугою. Вироби повністю копіюють колір природної емалі, гарно блищать та переливаються під променями світла.

Для ще більшої естетичності та маскування системи на дугу часто наносять спеціальне напилення. В результаті зубні платівки стають справжніми «невидимками».

Завершують конструкцію кріплення 2-х видів:
 •         лігатури – еластичні гумки або міні-дроти, що служать для утримання пластин на металевій дузі;
 •         Замочки - найбільш громіздкі кріпильні елементи, які, на відміну від лігатур, можуть дратувати слизову оболонку рота (застосовуються в безлігатурних системах).


Незважаючи на різницю в конструкції, принцип дії обох кріплень однаковий: пружна дуга створює тиск на зуби, і вони поступово вирівнюються.


Встановлення та ціни

Установка брекетів проводиться у кілька етапів.

    Огляд та підготовка пацієнта.

    На даному етапі ортодонт оглядає порожнину рота, робить рентген, вивчає будову зубів та ступінь викривлення, виявляє протипоказання, а у разі стоматологічних ускладнень та захворювань (карієс, наліт та інші) призначає попереднє лікування.

    Варто зазначити, що перед встановленням пластин із сапфірів обов'язкові такі процедури, як лікування ясен, чищення та відбілювання зубів, адже на жовтій емалі пластини виглядатимуть неестетично.

    Встановлення та проміжні відвідування лікаря.

    Відразу після виготовлення індивідуальних пластин лікар прикріплює їх до зубів пацієнта за допомогою клею та замочків, потім об'єднує пружною дугою. У міру того, як зубний ряд випрямляється, ортодонт поправляє дугу. Зазвичай це робиться раз на 2-3 місяці.

    Зняття брекетів.

    На заключному прийомі лікар-ортодонт знімає конструкцію з зубів, видаляючи частинки клею, що залишилися на них. Після цього призначається носіння спеціальних ретейнерів. Вони служать у тому, щоб підтримувати лікувальний ефект.

Від чого залежить вартість встановлення сапфірових брекетів у Києві?

Насамперед, на ціну впливають:
 •         модель конструкції;
 •         складність виготовлення виробу;
 •         необхідність попереднього лікування, чищення зубів;
 •         полірування емалі;
 •         установка та зняття ретейнерів.

Переваги і недоліки

Популярність брекетів на основі штучних сапфірів пояснюється багатьма плюсами у використанні. Пацієнти вибирають їх за особливу естетику, а також зручність та безпеку використання. Розглянемо переваги докладніше.
 •         Привабливі зовнішній вигляд. Кристалічні пластинки видно на зубах лише за найближчого розгляду.
 •         Блискучий блиск на поверхні. Матеріал грає та переливається при денному та штучному світлі, що створює додатковий естетичний ефект.
 •         Комфорт та безпека. Матеріал не шкідливий для емалі, не дратує слизову оболонку рота та не порушує мова.
 •         Антиалергенність та відсутність побічних ефектів.
 •         Висока міцність конструкцій.
 •         Захист матеріалу від фарбування харчовими барвниками.


Щодо мінусів, їх не так багато.
 •         Основним недоліком є ​​високі ціни на сапфірові брекети у Києві. Такі системи обходяться набагато дорожче за металеві та керамічні.
 •         Порівняно з металевими аналогами кристалічні конструкції вважаються більш крихкими.
 •         Після встановлення пластин пацієнту знадобиться кілька відвідувань ортодонту та лікаря-гігієніста, а також домашнє чищення щіточками та спеціальними йоржиками.
 •         Яскраво виражені результати лікування досягаються лише через 1,5-2 роки носіння, а разі серйозних викривлень рекомендується зробити вибір на користь моделей з металу.


Страждаєте від неправильного прикусу? Звертайтесь до нас! Ми встановимо зручні та якісні сапфірові брекети, які повернуть естетику вашим зубам та не доставлять дискомфорту протягом усього курсу лікування.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.