Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Самолигирующие брекеты

Самолігуючі брекети у Києві

Самолігуючі брекети: особливості, переваги, ціна установки

Традиційні брекети – конструкції масивні та об'ємні. Позитивний ефект у корекції прикусу та наданні зубів рівного положення вони забезпечують за рахунок дугового елемента, що кріпиться до пластин лігатурою – гумками або міцним дротом. Така брекет-система буде добре помітна на поверхні зубів, що змушує більшість пацієнтів відкладати корекцію прикусу з побоювань психологічного та фізичного дискомфорту.

Але технології сучасної естетичної стоматології постійно розвиваються і на сьогоднішній день вона готова запропонувати пацієнтам принципово новий тип ортодонтичних конструкцій - брекети, що самолігують. Від класичних брекетів самолігуючий брекет-система відрізняється тим, що в ній відсутні будь-які додаткові механізми і тому процес адаптації до неї протікає швидше та супроводжується мінімумом дискомфортних відчуттів для пацієнта.

Конструкція самолігуючих брекетів

Як зазначалося вище - самолігуючі брекети і лігатурні розрізняються конструктивно. Щоб чітко розуміти різницю між двома різними видами ортодонтичних систем – давайте розберемося з пристроєм безлігатурних брекетів докладно.

Дуга в самолігуючих брекетах кріпиться особливою засувкою, яка не дозволяє елементу зміщуватися. Відкриття-закриття засувки здійснюється спеціально створеним для цього інструментом.

Самолігування в системі може бути як пасивним, так і активним. У першому варіанті дуговий елемент розташований вільно, у пазах, у другому – притискається до їхнього дна. За відгуками про самолігуючі брекети від професіоналів і пацієнтів – системи з пасивним самоблокуванням краще, оскільки тертя, яке виникає між дуговим елементом і скобою буде незначним, а це означає, що і пацієнт відчуватиме мінімум дискомфортних відчуттів.

Переваги самолігуючих брекет-систем

Головною перевагою самолігуючих безлігатурних брекетів є можливість максимально знизити навантаження на зуби і це означає, що корекція прикусу проходитиме в більш щадному режимі. Також застосування систем даного типу дозволяє розробити індивідуальний курс лікування для пацієнта, спочатку запрограмувавши положення кожного зуба у ряді.

Самолігуючі брекети можна підібрати під кожен випадок. Так, наприклад, для людей, які хотіли б повернути естетику своїй посмішці в найкоротші терміни, ортодонт може порадити самолігуючі металеві брекети. Тим же хто бажає під час всього курсу корекції носити конструкції максимально непомітні – варто зупинити свій вибір на керамічних брекетах.

Також до плюсів самолігуючих брекетів можна віднести такі якості:

    1. Самолігуючі безлігатурні брекети не оснащені жорсткими гачками, їх розміри компактні, що скорочує терміни звикання до брекетів і робить простим догляд за ними.
    2. Використання безлігатурних брекет-систем дозволяє проводити корекцію прикусу навіть за наявності у пацієнта захворювань пародонту.
    3. Система просто і швидко встановлюється, не потрібно постійно відвідувати лікаря для корекції натягу дуги.
    4. Самолігуючі брекети тиск на слизову оболонку рота створюють мінімальний, що сприяє зниженню загальної травматичності процесу.

Самолігуючі брекети

Виготовляються брекети, що самолігують із матеріалів гіпоалергенних та безпечних для здоров'я організму людини.

Однак перед вибором на користь самолігуючих брекетів, варто врахувати – дані конструкції не позбавлені недоліків. Головний мінус – ціна самолігуючих брекетів, яка буде вищою, ніж на лігатурні ортопедичні конструкції. Крім того – установка безлігатурної системи – це процес специфічний, що вимагає від лікаря-ортодонта певного досвіду та знань, а тому послуга виявляється далеко не у кожній стоматології.

У нашій стоматології – «Slavadent» ви можете отримати послуги високого рівня якості з корекції прикусу самолігуючих брекетів. На консультацію до ортодонту клініки ви можете записатися в будь-який зручний для вас час – достатньо набрати номер контактного телефону!

Види безлігатурних брекет-систем

Безлігатурні брекети розрізняються за матеріалом виготовлення - вони можуть бути виготовлені зі стоматологічної кераміки або різних металевих сплавів. Якому матеріалу віддати перевагу - це питання вам бажано обговорити з лікарем, оскільки тільки в цьому випадку ви спільно з фахівцем зможете підібрати той вид виробів, який оптимально вирішуватиме вашу проблему і відповідатиме вашим побажанням з естетики брекетів.

Цікаво, але бренди, що випускають ортодонтичні конструкції для корекції прикусу, пропонують споживачеві принципово різні види систем. Так, наприклад, самолігуючі брекети Damon виробляються в декількох варіантах, з яких фахівець вибере для пацієнта той, який оптимально вирішуватиме конкретну проблему з прикусом. Для терапії особливо складних випадків зазвичай використовуються самолігуючі брекети Damon Q.

Брекети самолігуючі Damon Clear, що виробляються з кераміки, вибираються в тому випадку, якщо для пацієнта важлива не тільки ефективність лікування, але й естетика зовнішнього вигляду посмішки під час досить тривалого курсу корекції прикусу та нерівності зубних рядів. Ціна самолігуючі брекети Damon не бюджетна, зате конструкції відрізняються високим ступенем надійності, мають всі характеристики безпеки і показують чудові результати у вирішенні естетичних стоматологічних проблем.

Відмінним вибором для ефективного лікування можуть стати брекети Сlarity Sl самолігуючі, Дані системи цінуються за непомітність, мініатюрність, максимально стислий термін адаптації.


Специфіка догляду за самолігуючими брекетами

Самолігуючі брекети

Для того, щоб корекція естетичних дефектів і прикусу самолігуючими брекетами дала потрібні позитивні результати, а процес звикання до системи пройшов у стислі терміни, дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога щодо догляду як за самою конструкцією після її встановлення, так і за зубами та ротовою порожниною.

Зуби потрібно чистити регулярно, використовуючи в цій процедурі не тільки звичайну щітку, але також флос, ігригатори, бальзами та ополіскувачі. Пам'ятайте, що якісний догляд за зубами під час курсу корекції – гарантія того, що він пройде без ускладнень та в короткі терміни.

Отримати детальну консультацію щодо лікування дефектів прикусу брекет-системами ви можете, відвідавши нашу стоматологію у Києві – «Slavadent»!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.