Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Видалення зубів

Видалення зубів у Києві

Видалення зубів без болю та сліз

Часто буває, що всі старання, спрямовані на збереження та лікування зуба, безсилі. На жаль, таке зустрічається частіше, ніж цього хотілося б – і тому для забезпечення максимально комфортного і безболісного процесу в клініці Slavadent діють спеціальні правила, за якими ми видаляємо зуби.

Бажаєте, щоб процедура видалення зуба стала простою процедурою, а не неминучістю, що вселяє жах? Тоді вам варто зазирнути до нас. Але перед цим давайте переконаємося, чи дійсно ваш зуб потребує видалення і в яких випадках не варто цього робити.

Показання до видалення зубів

У стоматологічній практиці є кілька випадків, коли рекомендовано не лікування, а видалення зуба. До них належить:
 •         захворювання та загострення захворювань зубів та ясен – такі, як синусити верхньощелепних пазух, гнійні періостити.
 •         випадки, коли зуби мудрості заважають нормальному життю, прийому їжі – дряпають внутрішню поверхню щік або пошкоджують зуби, що стоять поруч.
 •         пухлина та перелом щелепи – у такій ситуації видаляються зуби, що знаходяться поруч із зоною лікування
 •         зуби, через які деформується весь зубний ряд - таке часто зустрічається при неправильному прикусі
 •         якщо зуб не підлягає протезуванню чи відновленню
 •         випадки, коли зуб заважає встановленню коронок або іншому типу протезування


Тобто, видалення зуба рекомендується тільки в особливо складних випадках, коли його наявність може завдати шкоди здоров'ю або іншим здоровим зубам, завадити лікуванню або стати причиною недостатнього лікування захворювання.

Також варто знати, що є випадки коли видалення зубів не рекомендується. До них відноситься видалення зубів під час загострення хронічних серцевих та психічних хвороб, гострі інфекційні захворювання та вагітність на певних термінах. У такому випадку доведеться почекати закінчення лікування або часу, що підходить для видалення зуба. Як відбувається видалення зуба?

Видалення зуба - Досить часто проста, але дуже делікатна процедура. Ми чудово про це знаємо – і потурбувалися, щоб видалення зуба було:
 •         безболісним. Для цього пацієнту вводиться знеболювальне, зазвичай, новокаїн або лідокаїн. Це – найнеприємніша частина процесу видалення зуба
 •         швидким. Для цього лікар використовує спеціальні інструменти – хірургічні або класичні, залежно від типу процедури видалення зуба. У першому випадку зуб видаляють за допомогою невеликого надрізу ясна або приховування кістки, у другому - трохи розхитавши і швидко висмикнувши зуб
 •         без неприємних наслідків. Після процедури лікар розповість, що рекомендується робити для швидкого процесу загоєння і що не варто робити, щоб уникнути проблем


Це все. Насправді видалення зуба простіша, ніж здається, операція – і практично безболісна.

Видалення зубів у дітей відбувається практично також – лише у спеціальному кабінеті та досвідченим дитячим стоматологом. За допомогою грамотного спілкування нейтралізується основна причина занепокоєнь – страх, після чого зуб видаляється так само швидко, як було перераховано раніше.

Але не тільки швидке видалення буде запорукою відсутності неприємних відчуттів та якнайшвидшого загоєння. Основний фактор – правильний догляд за ротовою порожниною та невеликі правила гігієни після видалення зуба. Саме про них – рекомендації стоматолога та гігієніста, ви можете дізнатися нижче.

Правильний догляд за ротовою порожниною після видалення зуба

Після видалення зуба варто дотримуватися певних правил та рекомендацій стоматолога – вони допомагають уникнути дискомфорту та ускладнень.
 •         Не варто їсти протягом декількох годин після процедури. Це може і пошкодити поверхню ясен, що ще не затягнулася, і занести інфекцію.
 •         Уважно стежити за місцем, де був зуб – і якщо воно сильно кровоточить, звернеться до лікаря.
 •         За необхідності можна прийняти знеболювальне.
 •         Не варто пити, курити чи їсти гарячу їжу. Всі ці дії можуть сприяти розчиненню згустку крові, який зазвичай утворюється в лунці після виривання зуба, що може призвести до появи болючих відчуттів або збільшення терміну загоєння ясна.
 •         У разі, якщо видалення зуба було складним (хірургічним шляхом) після доби, варто починати полоскати пошкоджену ясна розчином, рекомендованим стоматологом.
 •         Також, у разі видалення зуба хірургічним шляхом не варто використовувати жорстку зубну щітку або засоби для полоскання рота.


Звичайно, в більшості випадків після видалення зуба не докучають ні болючі відчуття, ні особливий дискомфорт. Але, щоб бути впевненим у швидкому загоєнні, варто дотримуватися цих рекомендацій – і, звичайно, звертатися до лікарів з клініки Slavadent. Так само, після видалення ви можете звернутися до нашої клініки за консультацією з протезування та імплантації, щоб ваша усмішка залишилася незмінною

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.