Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Видалення зубів мудрості

Видалення зубів мудрості у Києві

Шукаєте хорошу клініку, в якій ціни на видалення зуба мудрості у Києві доступні? Скористайтеся послугами стоматології Slavadent! Досвідчені лікарі, найпрогресивніші методики, максимальний комфорт.

Зуби мудрості (вісімки, треті моляри) не задіяні в жувальному процесі і є атавізмом. Вони не виконують практичну функцію, а тому в сучасній стоматології склалася єдина думка, що їх варто видаляти хірургічним шляхом. Це дозволяє уникнути ризику виникнення різних проблем.Показання для видалення вісімки

Існує безліч показань для того, щоб видалити зуб мудрості. Всі вони умовно поділяються на 2 категорії – планові та екстрені.


Термінове хірургічне втручання потрібне у таких випадках:
 •         пацієнт відчуває сильний зубний біль;
 •         наявність гнійного процесу, що призведе до періоститу або остеомієліту;
 •         осьовий перелом або перелом коронкової частки, який не дозволяє провести ортопедичне лікування або виконати пломбування.


Планове видалення вісімки найчастіше виконується у таких випадках:
 •         нетипове розташування, здатне викликати травми слизової оболонки, утруднити процес їди;
 •         наявність на щелепі пухлинної освіти;
 •         необхідно зробити ортодонтичне лікування;
 •         сталася механічна травма.


Крім того, операцію часто проводять за бажанням пацієнта. Це можливо, якщо при попередньому огляді не виявлено жодних протипоказань.


Видалення зуба мудрості: чи це боляче?

Це питання виникає у переважної кількості пацієнтів. Існує думка, що видалення восьмого зуба – це дуже болісна процедура. Однак це не більше ніж міф, що виник у той період, коли хірургічна стоматологія не відрізнялася настільки високим рівнем розвитку, як сьогодні.

Якщо операцію виконує досвідчений лікар, який використовує сучасне обладнання, анестезія проведена правильно - больові відчуття виключені. Про болючість процедури розповідають ті пацієнти, яким не пощастило потрапити до рук некваліфікованого лікаря.

Анестетики, які зараз застосовуються стоматологами-хірургами, дають можливість виключити ризик виникнення хворобливих відчуттів. Неприємні відчуття можуть виникнути лише безпосередньо при ін'єкції.

Наразі стоматологи домагаються повного знеболювання навіть за наявності гнійних запалень. Операція може бути проведена не під місцевою анестезією, а під повним наркозом, проте така потрібна відносно рідко.

Як видалити?

Операція може бути простою та складною. Просте хірургічне втручання займає лише 2-10 хвилин. Весь процес складається з кількох етапів:
 •         спочатку збирається анамнез. Це дозволяє лікарю виявити протипоказання, підібрати тип анестезії та врахувати усі можливі ризики;
 •         далі проводиться анестезія. Препарат вибирається індивідуально. Анестезія починає діяти через 4-8 хвилин;
 •         потім здійснюється безпосередньо видалення. Зуб витягується, після чого лунка обробляється протизапальним препаратом. Це знижує ризик розвитку альвеоліту;
 •         після цього накладаються шви (не завжди вважається обов'язковим). Це майже повністю виключає ризик виникнення кровотечі.


Складне видалення потрібне тоді, коли вісімка ще не прорізалася. Також воно виконується, якщо у зуба зруйнована коронка, коріння викривлене або сильно розгалужене, є сильний нахил. Перед складною операцією попередньо обов'язково робиться рентгенівський знімок.

Десна, зазвичай, розрізається. Кісткова тканина висвердлюється або зуб розпилюється і видаляється по частинах. Накладання швів є обов'язковим. Ця операція може тривати від 20 хвилин до 2 годин.

Труднощі при видаленні восьмих зубів

Видалення вісімок є непростою хірургічною операцією. Це з низкою особливостей:
 •         доступ до третіх молярів дуже обмежений через особливості їх розташування;
 •         найчастіше кореневий канал викривлений;
 •         Найчастіше вісімка, виростаючи, вже має ознаки руйнування.


Те, наскільки складною буде операція, залежить від таких факторів:
 •         особливості форми кореня;
 •         те, якою мірою прорізався зуб;
 •         чи є нахил убік і наскільки він сильний;
 •         ступінь кваліфікації лікаря.


Найбільш значущим фактором можна назвати останній. Саме від професіоналізму стоматолога залежить гладкість перебігу операції. Стоматологія "Slavadent" пропонує послуги висококваліфікованих спеціалістів. Ми використовуємо найпрогресивніше обладнання та якісну анестезію. Операція пройде в максимально комфортних умовах, а вартість видалення 8 зубів приємно вас здивує!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.