Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Імплантація зубів

Імплантація зубів у Києві
Найбільш ефективним та безболісним способом відновлення зубів є імплантація. Завдяки використанню імплантів штучний зуб нічим не відрізняється від природного, при цьому зберігається здорова усмішка і повністю відновлюється жувальна функція. Методика стала популярною за рахунок мінімальних термінів відновлення, невисокої вартості, найменшої травмонебезпеки та ефективного результату.

Імплантація зубів

Імплантація є вживлення титанових дентальних імплантів в щелепну кісткову тканину. Надалі вони є основою при встановленні незнімних протезів - коронок і мостів, або використовуються у вигляді допоміжної фіксації знімних протезів.

Вперше дентальну імплантацію стали застосовувати практично у стоматології у другій половині 20 століття. Вчений Інґвар Бранемарк втілив уперше свої дослідження в реальність, яка застосовується до теперішнього часу. Таке відкриття на той час вразило багатьох стоматологів. Як матеріал для імпланту він використовував титан, так як він добре інтегрується з кістковою тканиною. Це був новий рівень розвитку у стоматологічній сфері.

Сьогодні дентальні імпланти мають особливий попит, у тому числі завдяки доступним цінам на імплантацію зубів у Києві. Цю процедуру проводять за відсутності в людини як одного, і кількох зубів відразу. Дентальні елементи за своєю будовою та формою нагадують корінь зуба. Як матеріали для протезування використовуються біологічно сумісні з кістковою тканиною - кераміка, титан та діоксид цирконію.

Протягом операції імплантації повністю ліквідуються дефекти зубного ряду. За відсутності зубів імпланти будуть допоміжною опорою для знімних протезів. Дана процедура дозволяє відновити жувальні функції зубної емалі, а також створити психологічний комфорт - впевненість у привабливій усмішці та можливість їсти будь-які тверді продукти.

Стоматологія "Slavadent" допоможе створити голлівудську посмішку. Не варто бентежитись і приховувати дентальні дефекти, просто необхідно звернутися до фахівців. У нас працюють кваліфіковані та професійні стоматологи з великим досвідом робіт у даній галузі, певними знаннями, вміннями та навичками.

Важливо: необхідно розуміти, що якогось одного найкращого імплантату немає. Вони підбираються індивідуально, на підставі фінансових можливостей та індивідуальних особливостей пацієнта (типу щільності кісткової щелепної тканини, її обсягу в місці встановлення імплантату (вистачить для проведення процедури чи ні), запланованого часу початку навантаження на дентальний елемент).


Переваги встановлення зубного імпланту

Імплантація є недорогим та ефективним засобом серед усіх видів дентального протезування. Позитивними сторонами проведення такої процедури є:
 •         Природний вигляд. Використання імпланту дозволяє встановлювати коронки з безметалової кераміки. Вони виготовляються в індивідуальному порядку та практично не відрізняються від справжніх зубів ні за формою, ні за кольором. При використанні протезів такого результату досягти не можна. Вони будуть помітні під час розмови чи посмішки. Якщо необхідно замінити передні зуби або ті, які видно при усмішці, то найбільш оптимальним варіантом буде імплантація.
 •         Відсутність атрофії кісткової тканини. Під час процедури імплантат вживляється у щелепу. На нього вже надівається коронка. Форма дентального елемента за своєю будовою дуже нагадує корінь зуба. Він допомагає впоратися із жувальним тиском, як і здоровий зуб. У зв'язку з цим кістка щелепи сильно не навантажується та не атрофується.
 •         Десна зберігає свої форми. Виготовити коронку, яка схожа на здоровий зуб, це дуже важливо. Але також важливим є і збереження форми ясен на місці віддаленого зуба. Різні протези не здатні мати природний вигляд. При імплантації застосовується формувач, який зберігає зовнішній вигляд зубів та ясен.
 •         Вживати можна різні продукти, навіть тверді. Імплантат за функціями та зовнішнім виглядом не особливо відрізняється від натурального зуба, тому вживати в їжу можна будь-які продукти. Зі звичайними протезами їсти можна не всі продукти, наприклад, жорстке м'ясо не рекомендують їсти при протезах. Під час процедури імплантації повністю відновлюється жувальна функція.
 •         Немає потреби обробляти здорові зуби. При встановленні звичайних протезів зуби, розташовані поруч із хворим, депульпують та обточують. Це необхідно, щоб уникнути запальних процесів і для встановлення коронок для мостоподібних протезів. При імплантації сусідні одиниці не чіпають.
 •         Тривалий термін використання. При використанні якісних імплантів можна боятися їх термін використання. Їх встановлюють довічно. Єдине, що доведеться поміняти – це коронку, але й робити це доведеться раз на десять років. При протезуванні міняти незнімні протези доведеться через п'ять років, а знімні практично щороку через атрофію кісткової тканини.
 •         Відновлення здорової посмішки. Використовуючи ортопедичні конструкції, які встановлюються із опорою на здоровий зуб, можуть їх руйнувати. При імплантації руйнування сусідніх одиниць немає, отже, зберігається здорова посмішка.
 •         Простий догляд. За імплантами не потрібен спеціальний догляд. Відновлені зуби чистяться, так само як і інші здорові, при цьому вони не піддаються карієсу та іншим захворюванням. Потрібно приділяти більше уваги області навколо імплантів. Для цього використовується іригатор.
 •         Природні почуття. Встановлені імпланти не відчуваються в порожнині рота, при цьому не виникає дискомфорту і немає проблем під час жувального процесу. Під імплантат не забиваються частинки їжі, на відміну класичних протезів. Це може спричинити розмноження бактерій і призвести до запального процесу.

 
Різновиди зубних імплантів

Існує безліч різновидів імплантів. Вони постійно вдосконалюються. З їхньою допомогою можна вирішувати різні складні питання у стоматології. Популярність залежить від їхньої якості. Найбільш затребуваними, технологічними, надійними та популярними нині служать імпланти наступних виробників:
 •         Nobel Biocare (Швейцарія);
 •         Straumann (Швейцарія);
 •         3i Biomet (США);
 •         AlphaBio (Ізраїль);
 •         Zimmer (США);
 •         BioHorizons (США);
 •         Lifecore (США);
 •         MIS (Ізраїль);
 •         AstraTech (Швеція).


Представлені виробники постачають свою продукцію і в нашу країну, де вони ефективно використовуються.


Чому варто обирати клініку "Slavadent"?

Зробимо все можливе, щоб ротова порожнина кожного пацієнта залишалася завжди здоровою. Відмінними рисами нашої стоматологічної мережі є такі:
 •         Висококваліфіковані та професійні фахівці.
 •         Укладання договору та проведення консультації перед проведенням процедур.
 •         Використання сучасного високоточного обладнання та інструментів.
 •         Злагоджена робота спеціалістів.
 •         У роботі використовуємо лише якісні матеріали.


Якщо Вас зацікавила імплантація, можете зателефонувати нам, вказаному на сайті, або звернутися до найближчої стоматологічної клініки «Slavadent». Раді працювати для Вас!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.