Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Знімні протези

Знімні протези у Києві

Знімні протези зубів, виготовлені в стоматології "Slavadent", - це міцні, зручні та естетичні конструкції. Щоб ви не відчували незручностей у повсякденному житті - ні при розмові, ні при їді - ми робимо протези, враховуючи найдрібніші особливості порожнини рота пацієнта.

Ми використовуємо лише сучасні біосумісні стоматологічні матеріали, які добре переносяться організмом людини та не викликають алергічних реакцій. Забудьте про дискомфорт при носінні зубних протезів!


У нас ви можете вибрати оптимальні для себе, у тому числі й за ціною, види знімних протезів:
  •     Часткові знімні. Виготовляються за часткової відсутності зубів. Такі протези встановлюють як при втраті одного-двох зубів, так і при одному зубі на щелепі. Частково-знімні протези фіксуються за допомогою спеціальних пристроїв - кламмерів та атачментів. Поділяються на:
  •         пластиночні - вони мають пластмасовий базис, у зв'язку з чим протез має велику площу та займає більшу частину щелепи, що вимагає тимчасових витрат для адаптації до протезу; виготовляються з різних видів пластмаси: акрилової, акріфрі, нейлону;
  •         бюгельні - складаються з металевого каркасу та пластмасового базису зі штучними зубами; для виготовлення даного протезу існують певні вимоги, наприклад наявність мінімум 6 зубів, що стоять міцно на щелепі;
  •         іммедіат-протези (тимчасові протези) застосовуються на період повного загоєння щелепи після видалення зубів перед початком виготовлення постійних протезів або на період приживлення імплантатів.

    Повні знімні зубні протези. Застосовуються за повної відсутності зубів. Являє собою вигнуту пластинку, що охоплює щелепу та піднебіння. До платівки прикріплені штучні зуби, які виготовляються із пластмаси. Зубний протез кріпиться до ясен завдяки ефекту, що присмоктує.

Вартість лікування залежатиме від обраного матеріалу, типу протеза, робіт з виготовлення та встановлення. Детальнішу інформацію ви можете отримати на безкоштовній консультації у нашого спеціаліста.

Приводи вдатися до знімного протезування

Якщо у вас відсутній чи навіть цілий ряд зубів, це привід замислитися про те, що потрібно записатися до стоматолога на консультацію для вирішення питання відновлення втрачених зубів. Навіщо це треба?

По-перше, без знімних зубних протезів ваші здорові зуби почнуть "розходитися", утворюючи великі щілинні простори. Знімні протези повною мірою замінятимуть відсутні зуби.

По-друге, важлива естетична сторона. Знімні зубні протези виглядають справжніми зубами. Вам не доведеться прикривати долонею свою посмішку, щоб приховати відсутність зубів.

Тотальне руйнування зубів та засоби відновлення

Процес руйнування зубів оборотний, але, на жаль, багато хто часто доводить свої зуби до такого стану, що приходять до «Slavadent» у той момент, коли залишився один корінь зуба. Гірше того, не підлягає відновленню цілий зубний ряд! Адже не завжди на корінь можна вдягнути коронку. Лікар ставить діагноз, згідно з яким лікування неможливе, залишається один вихід - видалення зуба.

Знімні протези були і залишаються затребуваним способом відновлення зубів завдяки доступній ціні та мінімуму протипоказань. Залежно від конкретного випадку (підбір протеза здійснюється індивідуально) лікар запропонує найактуальніший спосіб заміни зубів, що відсутні.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.