Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Безметалові коронки

Безметалові коронки у Києві
Зубні коронки з кераміки мають низку незаперечних переваг у порівнянні зі звичними металокерамічними конструкціями. Насамперед, це:
  •         висока естетика,
  •         довговічність,
  •         гіпоалергенність.


Виготовлені з керамічної маси E.max керамічні коронки прослужать близько 10 років. Через невисоку міцність керамічні коронки використовують при протезуванні в зоні посмішки, а для жувальних зубів лікарі віддають перевагу металокерамічним коронкам і коронкам з діоксиду цирконію.

На вигляд вони абсолютно не відрізняються від природних зубів, завдяки аналогічному тканинам зуба ступеня світлопроникності і прозорості.

E.max - гіпоалергенний матеріал, безметалові коронки не викликають дискомфорту від занадто гарячої або холодної їжі, не створюють присмаку металу в роті, не надають ясна синюшний вигляд.

Технологія дозволяє встановити керамічну коронку максимально щільно до ясна, матеріал не дає усадку, і навіть через кілька років не спостерігається зміщення тканин ясен від коронки. А це, у свою чергу, знижує ризик розвитку захворювань пародонту та виникнення карієсу кореня. Крім того, тонкий каркас коронки дозволяє максимально зберегти здорові тканини зуба при обточуванні, а коронки є дуже легкою конструкцією.

Вартість керамічної коронки у стоматології «Slavadent» щоразу приємно дивує наших пацієнтів. Повірте, якою б не була ціна, вона окупиться багаторічним комфортним носінням коронок.Терміни встановлення керамічної коронки

Скільки чекати на свою нову коронку? Від 4 до 7 днів все залежить від способу її фіксації — на вкладці або на власних тканинах зуба. Для фіксації керамічної коронки на цемент потрібно зовсім небагато часу. А вже через 2 години ви зможете приймати їжу та повернутися до звичного ритму життя.

Коронки з кераміки допомагають зберегти зуби

На жаль, звичайне чищення зубів не рятує нас від передчасного руйнування зубів. Не встигнете поставити коронку на зуб, що зруйнувався — можете сказати йому «прощай» і віддати значну суму грошей на імплантацію. Якщо зуб значно зруйнований і не може бути відновлений пломбою, то вам показано покриття зуба коронкою.

Чому саме керамічні коронки? Тому що коронки з кераміки найкращі. Керамічні коронки - це:
 
  •         довговічність;
  •         100% схожість із вашими зубами;
  •         100% біосумісність із тканинами зуба.


Все ще боїтеся лікувати зуби? А дарма! Керамічні коронки встановлюються майже безболісно.

Як зупинити руйнування зубів за допомогою коронок із кераміки

Руйнування зубів часто є наслідком недбалого ставлення до власних зубів. Його можна запобігти, але через те, що люди часто відкладають відвідування стоматолога, протезування зубів є однією з найпопулярніших процедур у будь-якій стоматологічній клініці. Часто пацієнти приходять, коли залишився корінь зуба. Шанс урятувати його є! Керамічна коронка може ставитися навіть тоді, коли від зуба залишився лише один корінь.


ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.