Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Лікування захворювань пародонту

Лікування захворювань парадонту в Києві

Пародонтологія займається лікуванням захворювань пародонту – тканин опорного апарату зуба. Тією чи іншою мірою патології пародонту зустрічаються майже у 70% населення. Найчастіше зустрічаються такі захворювання як пародонтит, пародонтоз та гінгівіт.

У клініці Slavadent можна пройти як профілактичний огляд у пародонтолога, так і лікування різних захворювань пародонту.


Захворювання пародонту

Пародонтит

Запальне захворювання, яке призводить до зміни структури пародонту (навколишніх зуб тканин), внаслідок чого порушується з'єднання зуба з яснами, виникає оголення кореня, рухливість і навіть випадання зуба. Пародонтит викликається комплексом причин. До лікування пародонтиту неможливе протезування та імплантація зубів.

Пародонтоз

Системне незапальне ураження навколозубної тканини. Найчастіше розвивається у зрілому та похилому віці. Це хронічне незапальне захворювання дистрофічного характеру, при якому відбувається порушення живлення тканин, затримка їх росту та оновлення, що призводить до руйнування кісткової тканини щелепи у місці прикріплення зубів.

Гінгівіт

Запалення ясен, що не викликає порушення зубодесневого з'єднання. Гінгівіт супроводжується набряком, почервонінням та кровоточивістю ясен. Часто захворювання є лише однією з ознак пародонтиту чи пародонтозу. Гінгівіт часто зустрічається у дітей через погану гігієну і у вагітних, внаслідок гормональних змін.

Причини хвороби пародонту
 •         порушення гігієни рота;
 •         нестача вітамінів та мінералів в організмі, порушення обміну речовин, зниження імунного статусу, прийом низки препаратів;
 •         куріння;
 •         хронічні захворювання внутрішніх органів;
 •         травми;
 •         аномалії розвитку щелеп, патології прикусу, рання втрата зуба;
 •         наявність неякісних пломб, що мають краї, що нависають.Симптоми
 •         печіння, свербіж у яснах, набряки ясен;
 •         оголення коріння зубів;
 •         кровоточивість ясен при чищенні;
 •         рухливість зубів;
 •         "віероподібна" розбіжність зубів;
 •         неприємний запах із рота.

 
Лікування захворювань пародонту

Головним завданням при лікуванні пародонту є не тільки зняття запалення, але й запобігання втраті кісткової тканини. Довгий час єдино доступними методами лікування була антибактеріальна терапія, остеостимулюючі препарати та курси місцевої терапії (аплікації та ін'єкції). Однак жоден із цих методів не показував достатньої ефективності та безпеки. Ефективність аплікаційних препаратів не перевищує 10%, остеостимулюючі препарати повинні застосовуватись під постійним контролем функції жовчного міхура та нирок. Антибактеріальні засоби ніяк не впливають на відновлення кісткової тканини.

Технологія плазмоліфтинг

Інноваційна технологія лікування пародонту вперше метод був запропонований саме російськими вченими в 2003 році. Сьогодні ця передова методика доступна у клініках «Мати та дитя».

Плазмоліфтинг – застосування тромбоцитарної аутоплазми як ін'єкцій. Аутоплазма з тромбоцитами містить білкові фактори, які запускають регенеративний клітинний процес. В результаті плазмоліфтингу відновлюються обмінні процеси, покращується мікроциркуляція та метаболізм у клітинах, активізується місцевий імунітет.

Метод безпечний, аутоплазма не є токсичною, не викликає алергії.

Профілактика та лікування пародонту – один із важливих напрямків у стоматології. Важливо виявити захворювання на ранній стадії, коли воно легше піддається лікуванню. У клініках "Мати та дитя" працюють висококваліфіковані лікарі-пародонтологи, які враховують індивідуальні особливості пацієнта при лікуванні. Сучасні технології дозволяють у короткий термін зупинити запалення ясен та руйнування кісткової тканини, відновити баланс мікроелементів в організмі та зняти запалення. Своєчасне втручання спеціаліста зведе до мінімуму прогресування захворювання та ризик втрати зуба.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.