Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Гігієнічне чищення зубів

Гігієнічне чищення зубів у КиєвіЗуби людини постійно піддаються впливу негативних факторів, які несприятливо відбиваються на їхньому стані та зовнішньому вигляді.

Щоденної гігієни недостатньо для повного очищення зубів від нальоту, що сприяє розвитку карієсу та провокує захворювання ясен. Крім того, звичайною зубною щіткою не вичистити відкладення з підяснових каналів - якісне чищення зубною щіткою дозволяє видалити лише 60% зубного нальоту. Саме тому необхідно регулярно звертатися за професійним доглядом до стоматолога.


Професійна гігієна ротової порожнини

Професійне чищення зубів є цілим комплексом заходів, спрямованих на ліквідацію твердих і м'яких відкладень, а також на усунення факторів, що сприяють їх накопиченню на зубах та в піддесневих кишенях. Крім того, професійне чищення зубів сприяє відновленню естетичних та функціональних характеристик зубів та ясен.

Сучасний професійний гігієнічний догляд є атравматичною процедурою, що включає чотири етапи: зняття зубного каменю за допомогою ультразвуку, видалення нальоту повітряним потоком, полірування зубів і покриття фторлаком.

Зняття зубного каменю ультразвуком

Перший етап полягає у видаленні каменів на зубах за допомогою ультразвокового скалера. Процедура є атравматичною та практично безболісною. Однак при високому порозі чутливості зубів застосовують місцеву анестезію.

    Перевагою ультразвукового чищення зубів є дбайливе очищення зуба та зубодеснових кишень від нальоту та інфекції, без пошкодження здорових тканин.

Видалення нальоту повітряним потоком

Наступний етап – видалення м'якого нальоту з поверхні зубів апаратним методом Air Flow. На зубну поверхню під великим тиском подається суміш із води та дрібнодисперсних частинок соди. Після процедури зуби помітно освітлюються, їхня поверхня стає гладкою.
Полірування поверхні зубів спеціальною абразивною пастою

Далі, очищену від каміння та нальоту поверхню зубів, полірують спеціальною абразивною пастою. Після цієї процедури, поверхня зубів стає ідеально гладкою, що оберігає зуби від скупчення нальоту, а значить уберігає від розвитку карієсу.

Покриття фторлаком

Завершальним етапом є покриття поверхні зубів фторлаком. Процедура спрямована на зміцнення зубів, зниження чутливості та профілактику карієсу.

Після нанесення та сушіння лаку, на зубах утворюється плівка, яка забезпечує надійний захист зубів від негативних впливів на тривалий час.

Для профілактики різних захворювань ротової порожнини, стоматологи рекомендують проводити професійне чищення зубів 2 рази на рік.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.