Наша адреса
м. Київ,
бул.Кольцова, 14-Ж,
офіс 242

Лікування періодонтиту

Лікування періодонтиту в Києві





Що таке періодонтит? Чому вона виникає?

Періодонтит – це запалення навколишніх тканин зуба: тобто ясна, зв'язкового апарату, за допомогою якого зуб кріпиться до кісткової тканини, і кісткової тканини.


Причини періодонтиту:

    Найчастіше періодонтит виникає як ускладнення невилікованого карієсу або пульпіту, при якому пульпа (судинно-нервовий пучок) вже не може бути бар'єром для мікроорганізмів і вони проникають за верхівку кореня зуба.

    Іноді причиною періодонтиту стають травма чи неякісне лікування.

    Травма, що особливо повторюється, як це буває у спортсменів (боксерів, хокеїстів), може призвести до того, що розвинеться періодонтит. Лікування каріозного зуба, якщо воно не було доведено до кінця або проведено неякісно, ​​також може ускладнитися періодонтитом.

Симптоми періодонтиту

Періодонтит може протікати гостро, а потім переходити до хронічних форм.

При гострому періодонтіті з'являється так зване «почуття зуба, що виріс» через різке підвищення тиску в періодонті. При розвитку процесу біль може наростати, стає ниючим. При цьому до зуба боляче доторкнутися. Нерідко може спостерігатися припухлість ясна, губи чи щоки. Може піднятися температура.

Періодонтит зуба слід лікувати! Не відкладайте візиту до стоматолога. Так як хронічний періодонтит є бомбою уповільненої дії, оскільки вогнище інфекції, в навколишніх тканинах зуба, під дією зовнішніх несприятливих факторів (переохолодження, стрес і т.д.) може дати поштовх до виникнення гострих гнійних запальних процесів, таких, як флегмона або .

Остеомієліт (гнійно-некротичний процес) щелепи – ще одне грізне ускладнення, яке може дати періодонтит зуба.

Як ми лікуємо періодонтит у Slavadent?

Лікування періодонтиту поетапне. Для повного одужання знадобиться кілька візитів до стоматолога.

На початку лікування періодонтиту стоматолог проведе механічну та медикаментозну обробку кореневих каналів для видалення інфікованих тканин. Потім лікар введе в канал протизапальні та антибактеріальні засоби. Ліки можуть змінювати кілька разів, доки запалення не пройде повністю.

Ми намагаємося докласти всіх зусиль до того, щоб зберегти уражений періодонтитом зуб. Якщо це вдається, лікування періодонтиту закінчується медикаментозною обробкою та пломбуванням кореневих каналів з подальшим відновленням коронкової частини зуба.

Якщо зуб неможливо зберегти, його видаляють і після відновлення кісткової тканини, проводять імплантацію та протезування.


ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.